Bizi takip edin

Sponsor bağlantılar


Ultherapy Ulthera yüz germe

Sponsor bağlantılar

<?php the_title(); ?>

Her yaştan kadının en büyük tutkusu olan güzellik için uzmanlar durmaksızın çalışıyor. Amerika’nın en çok tercih edilen yüz gerdirme ile 30 dakikada gençleşme yöntemi olan Ultherapi Türkiye’de de uygulanmaya başlandı. Operasyon müdahalesi gerektirmeyen yöntemin en büyük özelliği ise tek seansta arısız ve acısız olarak gerçekleştirilmesi olarak gösteriliyor.

Yöntemin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı Medikal Estetik Uzmanı Dr. Emre Çiçek ağrısız yüz gerdirme yöntemi ile kadınların daha sıkı bir cilde ve genç bir görünüme kavuşacaklarını ifade etti.

AMELİYAT VE ENJEKSİYON GEREKTİRMEYEN GENÇLİK FORMÜLÜ

Formüle yönelik incelikleri anlatan Dr. Emre Çiçek, ”En bilinen tanımıyla anne karnındaki fetüsü izlemeye imkan tanıyan Ultrasound teknolojisi, şimdi esnekliğini kaybeden sarkmış ciltler, düşük kaşlar ve yılların armağanı kırışıklıkları germe uygulamasında kullanılıyor. Ameliyat ve enjeksiyona gerek kalmadan gençlik formülünü sunan bu yeni teknoloji, iyileşme sürecini de ortadan kaldırıyor”. Diye konuştu.  Çiçek tüm yüz uygulamasında 30 dakikalık bir işlemin ardından kişilerin günlük yaşamlarına hemen dönebildiklerini ifade etti.

TEK SEANSTA GENÇLEŞME

Dr. Emre Çiçek yöntemin inceliklerine değinmeye devam ederek,”Ultheraphy sisteminde kullanılan ‘Deep sea’ adı verilen teknolojide ‘fokus ultrasound’ ile cildin alt tabakalarında sıcak noktalar yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini tamamlayarak yeni collagen üretimine başlıyor.

Ardından ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi kendini gösteriyor. Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenen ideal görünüme 3 ayın sonunda ulaşıyor. Üstelik tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç  en az bir sene boyunca korunuyor.” Dedi.

ULTHERAPY İLE CİLT KENDİ DOĞAL SÜRECİNDE YENİLENİYOR

“Yüz ifademiz pek çok şey anlatır” diyen Dr. Emre Çiçek, çoğumuzun kırışıklıklara; tecrübe, üzgün görünüme, yorgunluk gibi tanımlar yaptığımızı belirterek,” Bu sorunlara çözüm olarak estetik cerrahi her zaman bir seçenektir. Ama şimdi yeni bir yöntem olan Ultherapy var. Cerrahi olmayan yüz germe yöntemi olan Ultherapy ile zamanın ve yerçekiminin cildimizde yarattığı tahribatı önleyebiliyoruz. 30 dakikalık tek uygulamada gelen güzel bir görünümün yanı sıra  cilt kendi iyileşme sürecini kendisi yaratıyor. Bu da cilt altında yer alan bağ dokusunun güçlenmesi ile oluşuyor.” Şeklinde konuştu.

Sponsor bağlantılar

6 Yorum yapılmış

Emine 25 Haziran 2013 23:43

Mrhaba yuzde yapilan bu islemin ücretini nasıl öğrenebilirim bilgi verirseniz sevinirim tskler

leyla 21 Temmuz 2013 07:30

Mrhb yuzde goz cevresi hucretini ogrene bilirmiym tsklr

Fadime Cengiz 13 Aralık 2013 09:09

Merhaba,

Ultherapy fiyatı ne kadardır ?

selma ozdemir 16 Şubat 2014 20:20

Merhaba ultherapy fiyati ne kadardir

Ayşen Civelek 11 Nisan 2014 14:06

Tüm yüz, boyun ve dekolteye uygulanacak Ulthera fiyatı ne kadar?

leyla 3 Temmuz 2014 12:28

ultherapy yontemiyle yuz germe fiyatiniz hakkinda bilgilendirirseniz memnun olurum..tesekkurler


Benzer cilt bakım konuları

  • Yüz kaldırma ameliyatıYüz kaldırma ameliyatı Yüz kaldırma ameliyatı. “Likid Yüz Kaldırma” yönteminin Türkiye’deki öncüsü Op.Dr.Semih Gök, göz çevresi estetik operasyonlarını likid yüz kaldırma ile desteklediklerinde bakışların […]
  • Wonderface kırışık gidericiWonderface kırışık giderici Wonderface kırışık gidericiyi dudak, yanak, alın, çene kenarlarına ve gözlerinizin çevresindeki kırışıklıklara, gözlerinizin altındaki torbalara uygulayabilirsiniz. Wonderface kırışık […]
  • cilt gençleştirmekcilt gençleştirmek Daha iyi görünmek, daha sağlıklı yaşamak, daha mutlu olmak, daha zayıf olmak v.s... Kendini dinleyen, hayatına değer veren insanlar öncelikli olarak kendine yatırım yapmaya başlarlar ya da […]

Copyright 2010/2014 - Ciltbakimi.gen.tr cildinizin yeni yüzü.